Translate

28 listopadu 2023

Knižní abeceda

Dnes mi paní pošťačka přinesla velkou obálku. Předání bylo dosti dramatické neboť nám asistovala Cora, roční fenka belgického ovčáka, pejsek našich mladých, který uznává jenom domácí za plotem a já jsem ráda, že po dlouhé době konečně i mne.

V obálce bylo ocenění za účast v literární soutěži Knižní abeceda, kterou po několik měsíců organizovala blogerka Renátka - Chudobka - https://chudobka.blogspot.com/.První místo získala dlouholetá blogerka Alenka - Signora.

Nepíšu to proto, že bych se chtěla chlubit, ale proto, abych vyzvedla Renátku, za její čas a snahu, kterou této soutěži věnovala. Knižní abecedě předcházela podobná soutěž Hudební abeceda, kterou jsem zaregistrovala pozdě, tak jsem jenom přihlížela.

Kalendář se bude hodit


Ještě magnetické záložky


Renátce jsem už poděkovala i osobně, řekla že si dá se soutěžemi na čas pauzu, ale věřím, že opět něco zajímavého vymyslí a také doufám, že se nás pak zúčastní i více. 

Renátko, díky.

6 komentářů:

 1. Helenko,velká gratulace a Renate poděkování.🍀

  OdpovědětVymazat
 2. Helenko moc gratuluju, to je milé ! Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Helenko, srdečně blahopřeji. Je tu super a milé. Krásné dny Ti přeji.

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji!
  O soutěži jsem věděla, ale neúčastnila jsem se.
  Určitě to ale od Renatky byl dobrý nápad.
  Měj se hezky!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 5. Velká gratulace tobě a obdiv Renči!!!

  OdpovědětVymazat

Knížky

Dlouho jsem nepsala o knížkách. Nedávno jsem objevila americkou autorku Lindu Castillo. Její trillery z amišského prostředí se čtou jedním d...